Logotip

Рубрики портала                  Погода                Курс валют                Подарки                Общение                Радио                         Главная

Bayer відкриває нові можливості для digital-стартапів у сфері охорони здоров’я

Компанія Bayer п’ятий рік поспіль відкрила акселератор Grants4Apps — міжнародну програму підтримки digital-стартапів у сфері охорони здоров’я. Буде вибрано до п’яти кращих стартапів, які отримають фінансування в розмірі 50 тисяч євро, підтримку менторів від Bayer і можливість допрацьовують свої проекти в штаб-квартирі фармацевтичного підрозділу Bayer в Берліні.

Учасники акселератора фокусуватимуться на експериментах з новими технологіями і бізнес-моделями. Головна умова для кандидатів: їхні розробки (програмне забезпечення, пристрої, технології) повинні сприяти поліпшенню стану здоров’я користувачів, профілактиці чи діагностиці захворювань, або ж покращити процеси по всьому ланцюжку створення вартості у фармацевтичній індустрії.

Участь в акселераторі Grants4Apps — це унікальний досвід для стартапів, що надає можливість безпосередньо контактувати з провідними експертами, переймати європейський досвід, вивчати зсередини механізми роботи міжнародної компанії, щоб в результаті знайти точки дотику з ринком і адаптувати свої продукти і послуги під реальні потреби.

У 2017 році Bayer в рамках Grants4Apps крім Акселератора також доступна так звана опція Dealmaker. Вона розрахована на більш зрілі інноваційні компанії. Ті учасники, які вибирають Dealmaker, спробують вирішувати конкретні задачі — наприклад, як надати пацієнтам з гемофілією можливість індивідуально коригувати свої схеми лікування, щоб вести активний спосіб життя. Кращим з учасників Bayer оплатить витрати на відрядження на поїздку до Берліна для захисту проектів і підписання угоди про наміри у вересні/жовтні 2017 року.

Програма Grants4Apps вперше стартувала в 2013 році в Берліні. На сьогодні в рамках програми Bayer отримала понад 1000 заявок з більш ніж 70 країн світу. Біля 50 стартапів отримали гранти, а 14 взяли участь в акселераторі.

Більш детальна інформация доступна на сайті https://www.grants4apps.com/berlin.

Про Grants4Apps™

Grants4Apps — відкрита краудсорсингова програма з підтримки інновацій, ініційована Bayer у 2013 році. Вона надає фінансову підтримку стартапам та розробникам програмних, апаратних та технологічних проектів, що  сприяють поліпшенню стану здоров’я людей або розвитку інновацій в медицині. В 2014 році краудсорсингову програму було розширено до Акселератора, як нової моделі сприяння цифрових інновацій у медицині.

В рамках Акселератора Grants4Apps Bayer щорічно вибирає 5 digital-стартапів в області охорони здоров’я, які мають змогу на протязі 100 днів працювати над своїми проектами в штаб-квартирі фармацевтичного підрозділу компанії в Берліні за підтримки експертів-керівників Bayer та незалежних підприємців. Кожна команда отримує фінансову підтримку від Bayer в розмірі до 50 000 євро. Таким чином, Акселератор Grants4Apps створює ідеальне середовище для розвитку передових технологій в галузі охорони здоров’я та підкреслює прихильність Bayer до співпраці з молодими підприємцями.

Bayer: наука заради кращого життя

Bayer — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група Bayer налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг її продажів становив 46,8 млрд євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 млрд євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 млрд євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro 

Поделиться в соц. сетях

0

Добавить комментарий

error: Content is protected !!

Рейтинг@Mail.ru